-->
Meble Radzyń Podlaski, Parczew


      Zamówienie projektu indywidualnego w firmie SATO-Meble daje Państwu możliwość uczestniczenia w procesie jego powstawania. Dzięki temu możecie dostosować meble do swoich oczekiwań i potrzeb. Zaprojektowane w ten sposób meble są z większą pewnością wygodne, funkcjonalne i niepowtarzalne.
Zamówienie projektu indywidualnego jest szczególnie korzystne wtedy gdy mieszkanie ma nietypowy kształt, a Państwa oczekiwania są nieszablonowe.
      Podczas naszego pierwszego spotkania ustalamy wspólnie, jakiego rodzaju meble będą Państwu potrzebne, jaka ma być ich liczba, wielkość, jak mają być umieszczone względem siebie, czy mają znajdować się na piętrze, parterze, poddaszu, czy w piwnicy. Jakie są Państwa preferencje co do wyglądu, kształtu i koloru?
      Aby pomóc w sprecyzowaniu potrzeb oraz oczekiwań, do Państwa dyspozycji mamy wysokiej klasy architektów i specjalistów od wizerunku wnętrz. Jesteśmy w posiadaniu  profesjonalnego oprogramowania  wspierającego projektowanie i  wizualizację Państwa pomysłów. Dysponujemy olbrzymią biblioteką gotowych projektów, szkiców, materiałów,  zdjęć…