-->
Meble Radzyń Podlaski, Parczew
Pytania, na które warto znać odpowiedzi:

1. Kiedy powinno się zamawiać meble? Przed czy już po remoncie?

Projekt mebli kuchennych, który zostanie później zrealizowany najwygodniej jest zamówić przed rozpoczęciem remontu bądź w początkowym etapie jego trwania. Tylko takie rozwiązanie umożliwi Państwu uzyskanie idealnej harmonii pomiędzy meblami, a pomieszczeniem. Zamawianie mebli już po remoncie wiąże się często z niemożliwością nabycia wymarzonego zestawu kuchennego, ze względu na ograniczenie możliwości projektowych, a także dodatkowymi kosztami związanymi np. z przebudową instalacji lub zmianą ułożenia płytek. Przed rozpoczęciem remontu będzie dokonany wstępny pomiar, wymagany będzie dokładny domiar po jego ukończeniu i dopiero zostanie ustalony termin montażu.

Zamówienie szafy, biurka, komody, mebli pokojowych, dziecinnych, łazienkowych i innych już po remoncie, nie ogranicza tak bardzo możliwości projektowych jak ma to miejsce w przypadku mebli kuchennych.
2. W jakim przedziale cenowym znajdują się oferowane przez Państwa meble?

To Państwo kształtują cenę mebli, w zależności od tego jakie wybiorą Państwo materiały i dodatki, z tego powodu trudno pisać o konkretnym przedziale cenowym. Staramy się być elastyczni dopasowując cenę naszych mebli do Państwa budżetu, lecz nie zawsze jest to możliwe, ponieważ to jakość wykonania i materiałów jest dla nas priorytetem, z którego nie zrezygnujemy na rzecz tanich, szybko przestających działać systemów bądź materiałów nie przeznaczonych do wykonywania mebli kuchennych i innych.

3. Od czego zależy cena mebli?

Cena mebli zależy od bardzo wielu czynników. Na cenę największy wpływ ma rodzaj zastosowanych frontów a także dodatki typu kosze np. cargo, szuflady typu BLUM bądź HETTICH, system podnośników do frontów górnych jak również różnego rodzaju rozwiązania niestandardowe.

4. Czy cena mebli zależy od koloru frontu i korpusów?

Nie. Cena mebli zależy jedynie od materiału z jakiego zostaną one wykonane. Wybór koloru jest dowolny i nie trzeba za niego uiszczać dodatkowej opłaty.

5. Ile czasu upływa od momentu zamówienia mebli do ich realizacji?

Realizacja zamówień następuje najczęściej w terminie od 4 do 8 tygodni w zależności od rodzaju zamówienia oraz okresu w którym zamawiamy – terminy przed świąteczne ulegają wydłużeniu. Termin wykonania każdego zamówienia jest ustalany indywidualnie z Klientem.

6. Czy firma wykonuje meble w innych Województwach?

Tak. Wykonujemy meble na terenie całego kraju.

7. Czy pomiar mebli jest płatny?

NIE dla klientów mieszkających w Parczewie i okolic do 30km oraz Radzyniu Podlaskim i okolic do 30 km. Dla pozostałych klientów ceny ustalane są indywidualnie.

8. Czy ponoszę jakieś koszty w przypadku rezygnacji po dokonaniu pomiaru ale przed rozpoczęciem realizacji zamówienia..

NIE w przypadku rezygnacji klient nie ponosi żadnych kosztów ale nie otrzyma wykonanego przez SATO projektu. Istnieje możliwość zakupu projektu za kwotę 200 zł.

9. Dlaczego cena mebli kuchennych nie jest podawana w zł/mb?

Uważamy, że podawanie ceny mebli kuchennych w zł/mb jest niekorzystne dla Klienta. Płacą Państwo wówczas za miejsce, które zajmują Państwa sprzęty nie do zabudowy, okna itp. Ponadto uważamy, że podawanie cen w zł/mb wiąże się z przedmiotowym traktowaniem Klienta i niekompetencją osób sprzedających meble kuchenne jak każdy inny artykuł spożywczy. Równie dobrze można byłoby podawać cenę w zł/kg mebli. Obie te wartości nie są adekwatne do rzeczywistej ceny mebli. W SATO płacą Państwo za wszystko to, co faktycznie nabywają. Osobno liczone są szafki, blaty, uchwyty, kosze, etc.
Szafy również wyliczane są indywidualnie w zależności od ilości zużytych m2 za materiał z którego zostaną wykonane. W przypadku drzwi przesuwnych od ich szerokości jak również materiału z jakiego zostaną wykonane oraz dodatków typu szuflady, pantografy, kosze itp
10. Czy firma zajmuje się montażem mebli i jak długo trwa montaż?

SATO świadczy kompleksowe usługi projektuje, wykonuje i montuje meble w domu klienta. Najczęściej montaż trwa jeden-dwa dni ale czasami może się on przedłużyć w zależności od rodzaju mebli, ich ilości oraz przygotowania pomieszczenia, w którym zostaną one zamontowane.

11. Czy jest możliwość zakupienia mebli bez montażu?

TAK ale w przypadku gdy klient deklaruje samodzielny montaż jest zobowiązany sam dokonać pomiarów pomieszczenia w którym miały by się znajdować meble.

12. Czy Państwa meble są objęte gwarancją?

Tak. Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy. Podejmujemy się bezpłatnie drobnych napraw pogwarancyjnych.

13. Czy możliwy jest u Państwa zakup sprzętów AGD?

TAK współpracujemy z firmą ELECTROLUX.

14. Czy wycena mebli i doradztwo w salonie jest płatne?

Wycena mebli i doradztwo w salonie jest całkowicie bezpłatne.

15. Czy możliwa jest wymiana lub zwrot zamówionych mebli?

Prosimy o starannie przemyślane składanie zamówień ze względu na to, iż wszystkie oferowane przez SATO meble są robione na Państwa specjalne zamówienie, nie będą przyjmowane zwroty. Niemożliwa jest też bezpłatna wymiana mebli na inne.

16. Czy możliwe jest kompleksowe urządzenie pomieszczenia, łącznie z wykonaniem prac budowlanych (położenie płytek, malowanie, gipsowanie, etc.)?

TAK współpracujemy z firmami zajmującymi się wykończeniem wnętrz. Szczegółowe informacje można uzyskać u przedstawiciela nasze firmy.

17. W jakiej kwocie pobierają Państwo zadatek ?

Wysokość zadatku zależy od ustalonej wartości mebli jest to ok. 20% wartości mebli